SKRIVBORD, Isku 1970-80-tal.

SKRIVBORD, Isku 1970-80-tal.

Ek, hörnbord, nyckel finns. Skrivbordets höjd 73,5 cm, bredd 180 cm, djup 80 cm. Sidobordets höjd 68 cm, bredd 160 cm, djup 43 cm. Nyckel finns.

Slitage, brännmärke på bordsytan, repor.

Auction closed
200 EUR
The auction is closed.
Others have also viewed