Quartz. Ref nr 99731.ST.00659. Serie nr X426597. Silver guillocherad urtavla med romerska siffror. Integrerad stål länk. Boett storlek 29 mm x 32 mm exkl kronan. Original box, ytterkartong, 4 st extra länkbitar, 2 extra bandstiftar samt garanti medföljer.
Bruksslitage, repor på glaset, boetten samt länken. Box med skador. Ej funktionstestat.