"Craft Cobra". Stomme i trä. Detaljer i andra material. Stativ samt kontroll medföljer. Längd 90 cm, bredd 27 cm.
Bruksslitage. Sprickor. Krackelyrer i lacken. Mindre spikhål. Ej funktionstestad, men i fungerande skick vid inlämningstillfället.