ESTER HELENIUS, litografi ur mappen "La Rotonde", signerad och daterad 1920.
"Malli Aischa" (Modellen Aischa). Bildstorlek ca 27 x 24 cm.
Smärre gulnad, små fläckar. Ej examinerad ur ram.
La Rotonde, 105 Boulevard du Montparnasse, 75006 Paris, Frankrike.