WEEKENDBAG, "Keepall Bandouliere 50", Louis Vuitton.
Monogram canvas, ljusa läderdetaljer samt detaljer i guldfärgad metall. Reglerbar axelrem. Invändigt fodrad i brun textil. Märkt "LOUIS VUITTON" på metalldetaljer samt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Invändigt numrerad. Ca 51 x 22 x 26 cm.
Bruksslitage. Smärre fläckar och repor.