KLÄDSKÅP, 1900-talets början.

KLÄDSKÅP, 1900-talets början.

Målat trä. Skåpsdörrar med bakomliggande hyllinredning. Längd 97 cm, bredd 38 cm, höjd 200 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Fläckar. Märken. Sprickor och avslag. Färgbortfall, delvis ifyllda. Renoverat och kompletterat, senare målning.

Auction closed
3 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed