PORTFÖLJ/FODRAL för LAPTOP/DATOR, Louis Vuitton.
Monogram canvas. Dragkedja i guldfärgad metall. Vadderad invändigt. Bredd 39, höjd 30,5, djup ca 2cm. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Numrerad Vi 4098.
Bruksslitage. Smutsig invändigt. Repor.