Betsat trä, spegeln med uppsvängt skuret krön, bordet med konturerad sarg, skuren dekor av rocailler, spegeln 100 x 65 cm, bordets längd 96, bredd 38, höjd 80 cm.
Smärre bruksslitage, repor.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.