ARMBANDSUR, 2 st, stål, Eldor och Scana, 1900-talets andra hälft.

Eldor med mörk urtavla och sifferindex. Urtavlans diameter ca 40 mm. Scana med ljus urtavla och sifferindex. Urtavlans diameter ca 36 mm.

Ej funktionstestad. Repor. Något missfärgad urtavla.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.