KAFFESERVIS, 24 delar, risporslin, Friedl Holzer-Kjellberg, Arabia, 1900-talets mitt.
12 kaffekoppar med fat 12 assietter
Ett assiett med nagg. Två koppar med nagg. Tre av faten med nagg.