MARIKA LANG, 2 st, färglitografier, signerade och numrerade 209/250 respektive 217/250.
Gatu- och gårdsmotiv med figurscener. Bildernas mått 56 x 41 cm.
Ej examinerade ur ramar.
Enligt uppgift den första serien av litografier som Marika Lang gav ut.