POKAL, glas, Graal, Astrid Gate, signerad och daterad 2006
Tulpanglasliknande form. Benet med underfång i blått. Kupan i graal-teknik föreställande blåklockor i blått och svart mot blå och vit fond. Signerad ASTRID GATE Astrid Gate UNIQUE GRAAL 2006. Höjd ca 40,5 cm.
Tejprester.