PARTI LEKSAKER, 7 st, plåt, bland annat MFZ samt D.G.M, Tyskland, 1900-talets mitt.
Kylskåp. Disko med skåp, pumpfunktion, i originalförpackning. Sparbössa. Rosa köksskåp. Mekanisk leksak med buss. Mekanisk anka samt groda. Kylskåpet ca 15 cm högt. Nyckel finns.
Skador, slitage och repor. Delar saknas. Ej funktionstestade.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.