SKRIVBORD, 3 delar, Alvar Aalto, Artek, 1900-talets slut.

2 hurtsar med respektive 5 utdragbara lådor med vit laminatskiva. Bordets storlek längd 145 cm, höjd 69 cm, djup 45 cm.

Slitage, märkbara fläckar på ytor, stötmärken. Skivan märkbart gulnad. Nyckel saknas.

Auction closed
200 EUR
The auction is closed.
Others have also viewed