Portfölj med 15 litografier av och efter olika konstnärer. M. Bill, G. Braque, A. Calder, M. Chagall, M. Ernst, L. Fontana, H. Hartung, A. Magnelli, R. Magritte, J. Miró, H. Moore, P. Picasso, S. Poliakoff, G. Sutherland och Zao Wou-Ki. Exemplar 76.
Ca 35,5 x 26 cm. Linneklädd förvaringsbox.
Obetydligt slitage.