FOTOGRAFI, Kung Carl Gustaf samt Drottning Silvia, signerade av kungaparet samt daterad 1981.

Ram av blått skinn med förgylld krona. 35 x 29 cm.

Ram med några obetydliga repor.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.