Tolv assietter, sju djupa tallrikar, tio mattallrikar, nio kaffekoppar med fat.
Bruksslitage. En assiette samt en djup tallrik med sprickor. Två kaffekoppar med nagg medföljer. Tre extra kaffekoppsfat medföljer.