Runt bord med svängda ben. Tre iläggsskivor. Diameter 107 cm. Iläggsskivor 50x120x3.
Två karmstolar. 8 stolar. Svängda framben. Stoppad sittdyna.
Bruksslitage. Märken och repor. Färgslitage.