ARMBANDSUR, dam, Omega, 14K guldarmband, med finska stämplar 1968. Vikt tot. 20,6 g.

Diameter 29 mm. Med en efteråt lödd förlängningsbit av guld.
Längd ca 18 cm.

Bruksslitage. Säkerhetsskeden av. Ej funktionstestad.

Auction closed
400 EUR
The auction is closed.