VÄSKA, "Deauville", Louis Vuitton.
Monogram canvas med ljusbruna skinndetaljer. Beslag och dragkedja i mässing. Framsida med fack. Fodrad i beige canvas, invändigt fyra fack samt resårband. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Adresstag och dustbag medföljer. Ca 35 x 14 x 25 cm.
Bruksslitage, något smutsig, repor och fläckar.