SKÅLAR, 2 st samt KARAFF, glas, Bertil Vallien, Åfors och Boda.
Skål, dekor i blått, signerad Boda Åfors Unik 1718 B Vallien, diameter 16 cm. Skål på fot, signerad Boda B Vallien 51563, höjd 16 cm. Karaff, signerad Boda Åfors B Vallien 40 150, höjd 15 cm.
Några repor.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.