GRÄDDSNÄCKA, silver, London, troligen 1779, vikt 102 gram.

Svängda former. Längd 15 cm.

Bruksslitage. Skada samt sprickor. Bucklor. Senare gravyr.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed