Porsche 356 B, 1:18, Burago, Italien. Ford Mustang, Bandai, Japan. Porsche 911 Speedster 1989, 1:18, Maisto, Thailand. Touring Car 558 MF 134, China. Kilpa-auto MF 800, Kina.
Bruksslitage, repor, bucklor.