Inklusive:
Hänge, hjärtformad, importstämplad med inskription. Längd 2 cm. Hänge, hjärtformad med en små pärla. Längd 2,2 cm. Hänge, innehållande en bärnstens pärla. Längd 1,8 cm. Armband med låset i form av en hästsko och en hjärta, Stockholm. Inskription. Längd 22 cm. Örhängen, ett par, treklöverformad med syntetisk vit spinell. Stift. Pluppar ej guld. Längd 1,8 cm.
Slitage. Mindre repor. Renovering till armbandet.