EMIL WIKSTRÖM, bronsskulptur, Wikström museets eftergjutning, signerad, numrerad 1/30, och daterad 1909.
"Min enda tröst". Höjd 23 cm.
Sedvanligt slitage.
Kopia efter äkthetsbevis följer med.