NATTLJUSSTAKAR, 1 par, silver, Gustaf Stafhell dy, Stockholm 1762. Vikt ca 332 g.

Rund form. Snäckformade hänklar. Höjd 6. Diameter 11,5. Längd med hänklar 18 cm.

Några obetydliga bucklor och repor.

Auction closed
15 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed