LOK, VAGNAR samt RÄLS, 30 delar, Märklin, 0-skalan. Tyskland. 1930-tal.

Lok, RS 66/12910 (20v) samt 6 vagnar. Raka samt svängda spår, troligen ej Märklin. Tidningsvagn medföljer. Lok, längd 23 cm.

Slitage. Skador. Ej funktionstestad.

Auction closed
3 000 SEK
The auction is closed.