Cognacsfärgat präglat läder. Reglerbar axelrem. Invändigt fodrad i rutig textil, två fack varav ett med dragkedja. Märkt "MULBERRY" samt med numrerad plakett 135984. Ca 27 x 14 x 30 cm.
Slitage (ställvis hårt), smuts.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.