3 matgafflar, 3 matskedar, 6 mindre gafflar, L. Larson & Co, Göteborg 1863. 6 smörgåsgafflar modell Olga, CG Hallberg, Stockholm 1951. Rostfria knivblad. Längd 18-22,5 cm.
Slitage, samtliga delar Adlerstråhle med graverade resp stämplade initialer.