WILLIAM PAPE, olja på duk, signerad o daterad Fylleskog 1919.
Jägare med jakthundar. "Vollendet am St. Annatag im Fylleskog". 220x160 cm.
Ysmuts.
Enligt uppgift föreställande kronprins Wilhelm av Preussen