VÄGGPLAKETTER, 3 st, keramik, Gunvor Olin-Grönqvist, sign. GOG, en sign. GOG/IP, Arabia, 1900-talets senare hälft.
Bär etiketter "Arabia Handicraft". Väggplakett dekorerad med dunört och smörblomma, höjd 34,5 cm. Fiskformade väggplaketter, längd 12-16 cm.
Några små nagg, spår av häftmassa.