Kryssverk i mässing med 9 st skärmar i grön och vit metall. Etikettmärkt. Storlek 64x65 cm.
Slitage, repor, mindre intryckningar på skärmarna, stommen aningen böjd, ytsmuts, takkupans skruv defekt.