Inklusive bland annat:
'The Tekniska Museet 50 år', silver, Sporrong, Nyköping, 1974.
'The Telephone 100 Years', Sporrong, silver, Nyköping, 1976.
Sporrong's, brons, samlarsällskaps årsmedaljer:
Gustav Vigeland 1979,
Johan Tobias Sergel 1980,
Bertel Thorvaldsen, 1982,
'Telefonaktiebolaget LM Ericsson 1976 Centennial', brons, Sporrong, 1975.
Sporrong medaljer till minne av frimurare medlemsmöte i mälarmetropolens, 1987, 1993, 1994, 1995, 2001, 2008.
Samt 6 medalj ställer.
Bruksslitage. Mindre repor.