Ellok, SEH800/1101, H0, blålackerat. Ellok CE800, rödlackerat. 8 olika vagnar. Järnvägsövergång, vattencistern, lokstall med räls och automatisk dörrstängnin, längd 33,5 cm. småhus, träd, gatlyktor, räls., växlar m m.
Bruksslitage, ej genomgånget och funktionstestat, smärre skador.