12 skedar, 21,2 cm
11 skedar, 17,9 cm
9 skedar, 14,1 cm
12 skedar, 10,4 cm
13 gafflar, 21 cm
12 fiskgafflar, 18,4 cm
12 gafflar, 18,1 cm
16 gafflar, 14,5 cm
13 knivar med blad i rostfritt stål, 24,4 cm
10 knivar med blad i rostfritt stål, 21,2 cm
11+1 fiskknivar, 20 -21 cm
8 knivar med blad i rostfritt stål, 17,1 cm
1 ragusked, 26,7 cm
1 serveringskniv, 20 cm
3+1 serveringsgafflar 19,8 - 27,6 cm
3+1 serveringsskedar, 18,9 - 21,2 cm
1 soppslev, 33 cm
Slitage, repor, märken, smuts, gravyr.