PARFYMSET, glas, 3 delar, 1900-talets början.

Parfymflaska, flakong med propp och dosa med lock. Förgylld dekor, klart och lilatonat glas. Höjd ca 9-14 cm.

Sliten dekor, ena flaskan med skada samt spricka, smärre nagg, repor i botten. Parfymflaskan saknar pump.

Auction closed
150 EUR
The auction is closed.