Tre lok och 17 vagnar (för storlek H0) och åtta figurer av märket Märklin. En extravagn av märket Liliput samt diverse byggnader medföljer.
Bruksslitage. Några skador, lösa delar och lagningar på byggnader. Ej fullt genomgånget, ej funktionstestat.