MATGRUPP, 7 delar. AB Linde Nilsson, Lammhult. 1960-tal.

Valnötsfanerat. Runt bord med två iläggsskivor à 45 cm och 6 stolar med stoppade och tygklädda sitsar. Bordet diam 115 cm och höjd 73 cm.

Smärre slitage. En liten kantskada på bordet.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed