Ett par svarta gavlar, höjd 76 cm, djup 19 cm. Samt ett par vita gavlar, höjd 101 cm, djup 28 cm.
Hyllplan, 3 st, längd 78 cm, djup 20 cm. Hyllplan 3 st, längd 78 cm, djup 30 cm.
Bruksslitage. Märken och repor.