WEEKENDBAG, Mulberry.
Dragkedsförsedd, fodrad läderväska med detaljer i logomärkt gulmetall. Med top handle -handtag och avtagbar rem.
En dragkedsförsedd ytterficka och två innerfickor, varav en dragkedsförsedd.
Märkt "Mulberry" i relief både på framsidan och på etikett i läder.
Bredd 69 cm, höjd 38 cm, djup 27 cm.
Repor, bruksslitage.