Joan Mirò Lithographs, Volume I, Tudor Publishing Company, New York, 1972, numrerad 4686
Joan Mirò Lithographs, Volume II, Leon Amiel Publisher, New York, 1975.
Joan Mirò Lithographs, Volume III, Maeght Paris, 1977, numrerad 1777.
Joan Mirò Lithographs, Volume IV, Maeght Paris, 1981, numrerad 1029.
Bruksslitage. Volym II med skrift på försättsblad samt saknar numrering. Mindre skador på omslag. Ej fullt genomgångna.