JAN DIRKSZ BOTH, efter, olja på pannå. 1600-tal.
"Hearing" ur "The Five Senses". A tergo 2 olika stämplar, oidentifierad röd sigillstämpel och en svart numrering, samt en äldre etikett med numrering. 27,5 x 24 cm.
Färgbortfall, ställvis mindre repor.