PARTI SILVER, 5 delar, bland annat en matsked av Petter Fastberg, Ystad 1802. Vikt ca 300 gram.

Matsked, soppslev, sked av mindre modell, böjtång i form av fågel, kniv. Längd ca 10-40 cm.

Slitage, repor och märken. Anlupet. Skador. Bucklor. Kniv med stålblad samt soppslev med trähandtag inkluderas i vikt.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed