DAVID TENIERS D.Y, hans efterföljd, ej signerad.
Figurer utanför värdshus. Uppfodrad duk 39 x 61 cm.
Uppfodrad duk, Oxiderad fernissa, retuscher.
Inköp i Belgien på 50-talet.