Efter, Mor och barn, signerad och numrerad 187/200, träsnitt, bildytas 33 x 24 cm.
Medföljer kopia på intyg signerat av Michel-Ange Bernard-Fort (konstnärens son).
Ej examinerad ur ram, blekt signatur.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.