HANDVÄSKA, Gucci.

HANDVÄSKA, Gucci.

Modell "New bamboo leather top handle bag". Svartskinn med handtag i bambu. Beslag i guldfärgad metall. Fodrad i beige tyg, invändigt ett fack med dragkedja samt ett med tryckknapp. Stämpelmärkt "GUCCI MADE IN ITALY" samt numrerad. Avtagbar axelrem medföljer. Längd 27, bredd 11, höjd exklusive handtag 17 cm.
Kvitto från ABCD i Göteborg daterat 2012-01-09 medföljer.

Obetydligt slitage. Ej använd.

Auction closed
6 000 SEK
The auction is closed.