PARTI BÖCKER, 8 st, Sverige, Danmark, mest 1800-tal.
"Dunkan och skinkan" av Pontus Henriques, "Dagbok 1671-1672" av Corfitz Braem, "Porte-Feuille för Historiska anteckningar", Stockholm 1824, "Eventyr og historier" av HC Andersen, mfl
Ej genomgångna, slitage, skador.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.