Fanerat. Glasade rutor. Hyllplan klädda i tyg. BRedd 97, djup 29, höjd 175cm. Nyckel finns.
Underredet ursp ej tillhörande. Bruksslitage. Renoverat och kompletterat. Sprickor. Senare delar.