FARTYGSMODELL/HALVMODELL, 1900-talets första kvartal.

Trä, devis bemålat. Detaljer i gulmetall och mässing. Monterad mot mörkbetsad träplatta, två upphängningsögglor. Längd ca 96 cm, bredd ca 24,5 cm.

Slitage. Märken, rispor, fläckar. Smärre materialbortfall.

Auction closed
5 000 SEK
The auction is closed.