OLAF NORDLIEN, olja på duk, signerad.
Landskapsmotiv med hästar. Bildmått 65 x 104 cm.
Sedvanligt ytslitage, fläckar, enstaka repor. Retusch, mindre krackeleringar samt smärre dukskada.